Powrót do strony głównej
 

 

Wycieczka do Londynu
4-dniowa wycieczka samolotowa

 

Program:

1 dzień

Zbiórka uczestników w hali odlotów na lotnisku w Świdniku. Wylot i przylot do Londynu, transfer autokarem do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień

Śniadanie, zwiedzanie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussands , Londyn Britsh Museum (muzeum historii i kultury ludzkości), najstarsza katedra w Londynie - Katedra św.Pawła, Tower of London, słynny most Tower Bridge - jeden z najpiękniejszych mostów zwodzonych świata. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, zwiedzanie Londynu, Hyde Park, Kensington Garden, Royal Alber Hall, Pałac Buckingham - największy tego typu obiekt na świecie, Opactwo Westminster Abbey - Opactwo Westminsterkie to jedna z najbardziej znanych świątyń w Anglii,to właśnie tutaj odbywają się ceremonie koronacyjne monarchów angielskich, London Eye – ta upamiętniająca koniec XX wieku budowla jest jednocześnie największym na świecie kołem widokowym, z którego roztacza się przepiękny widok na cały centralny Londyn. Umieszczone są na nim 32 kapsuły. Parlament, Big Ben dzwon ze St. Stephen Tower czyli wieży zegarowej, aleja Whitehall, Downing Street, Trafagar Square - centralny plac miasta i miejsce wielu ważnych wydarzeń, Kolumna Nelsona, Leicester Squere, Piccadilly Circus.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na lotnisko, Wylot i przylot na lotnisko w Świdniku. Zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowych.


Terminy i ceny:

Termin do uzgodnienia 1275 zł

Cena obejmuje:

1. Transport: angielski autokar na transfery i zwiedzanie.
2. Zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu sieci Campanile k/Londynu.
3. Wyżywienie: 3 śniadania i 3 obiadokolacje
4. ubezpieczenie: polisa grupowa NNW, KL i bagaż,
5. opieka pilota, podatek VAT.

Cena nie obejmuje:

1. przelot samolotem
2. biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, na ten cel należy przygotować: Muzeum Figur Woskowych 25£, Katedra św.Pawła 11£ , łącznie ok. 40 £.
3. cenę skalkulowano dla grupy 30 uczestników
4. oferta została przygotowana na podstawie cen transportu , hoteli oraz biletów wstępu z dnia 25.10.2013.

Uwaga:

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w stosunku do założonego planu imprezy, lecz wszystkie jego punkty zostaną zrealizowane (pilot nie udziela informacji w obiektach muzealnych).