Przez telefon

Infolinia – czynna pn.-pt.: 9:00 – 17:00 tel. 533 550 470, 81 441 10 44, 730 540 640

Rezerwacji dokonują Państwo bezpośrednio u konsultanta, korzystając z rzetelnej informacji i fachowej porady. Na podstawie Państwa wstępnej rezerwacji telefonicznej prześlemy komplet dokumentów dotyczących wyjazdu wraz z umową, które należy podpisać i odesłać do naszego biura. Ostateczną decyzję potwierdzenia rezerwacji podejmują Państwo decydując się na uiszczenie zaliczki na wskazane konto. Brak wpłaty powoduje bezkosztową anulację Państwa wstępnej rezerwacji.

Przez internet

On-line 24h.

Rezerwacja przez Internet dokonywana jest bezpośrednio z naszej strony internetowej. Wypisując i wysyłając formularz rezerwacji, blokują Państwo sobie miejsce na danej imprezie. Po przesłaniu formularza, w terminie do 24 godzin (dni robocze) skontaktuje się z Państwem nasz konsultant potwierdzając Państwa rezerwację wstępną. Następnie prześlemy komplet dokumentów dotyczących wyjazdu wraz z umową, które należy podpisać i odesłać do naszego biura. Ostateczną decyzję potwierdzenia rezerwacji podejmują Państwo, decydując się na opłatę na wskazane konto. Brak wpłaty powoduje bezkosztową anulację Państwa wstępnej rezerwacji.

Uwaga! W przypadku ostatnich wolnych miejsc na danej imprezie, w systemie rezerwacyjnym na stronie internetowej występuje informacja „ostatnie miejsca”. W takim przypadku zablokowanie dla Państwa miejsca następuje po potwierdzeniu ich dostępności przez telefon u naszego konsultanta.

Tradycyjnie w biurze

Rezerwacja w biurze następuje na podstawie podpisanej umowy i uiszczonej zaliczki zgodnie z warunkami uczestnictwa. Tradycyjnej rezerwacji w biurze można dokonać w naszej głównej siedzibie w Lublinie ul.M.C.Skłodowskiej 3 .