Szanowni Państwo

Na przestrzeni ponad 20 lat działalności Biura Podróży Guliver (od 1996 roku) wysłaliśmy setki turystów na wycieczki krajowe i zagraniczne, szkolne i firmowe, kolonie i wczasy. Nawiązaliśmy mnóstwo kontaktów z hotelami, przewoźnikami, przewodnikami i pilotami. Nabyte doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracowników i pilotów oraz stabilna i solidna pozycja na rynku pozwala nam tworzyć i sprzedawać produkt turystyczny najwyższej jakości, tak aby każdy turysta mógł powiedzieć „ polecam podróże z Guliverem!”

Od wielu lat organizujemy cieszące się dużą popularnością obozy młodzieżowe, kolonie i wycieczki szkolne. Młodzież i dzieci mogą wybrać spośród szerokiej gamy wycieczek, na których będą nie tylko bezpiecznie wypoczywać, ale także realizować swoje pasje i rozwijać zainteresowania.

Wiele firm zaufało nam powierzając organizację dla swoich pracowników: wycieczek , konferencji i wyjazdów integracyjnych, w przeróżne zakątki Europy, zostając naszymi stałymi klientami i powracając każdego roku na kolejny wyjazd.

Klienci indywidualni mogą zarezerwować u nas wczasy w Polsce i zagranicą, korzystając z fachowej obsługi i wiedzy naszych pracowników.

Każdego klienta traktujemy wyjątkowo, starając się spełnić każde jego wymaganie!

Podstawa prawna

Biuro Podróży ,,GULIVER” prowadzi działalność w Lublinie od listopada 1996 roku na podstawie wpisu nr 024 do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego. Biuro posiada Gwarancję Ubezpieczeniowa Odpowiedzialności Cywilnej Organizatora Turystyki, wydanej przez Wiener Oddział w Polsce. Gwarantem odbycia się imprez jest Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy, do którego odprowadzamy miesięczne składki.

Godziny pracy

Poniedziałek-piątek 9.00-17.00
Sobota: zamknięte